ТОРГОВА МАРКА «АЛІСА» - СТИЛЬНИЙ ДИТЯЧИЙ ОДЯГ!

Контакти

e-mail: alisa-tm@i.ua
КС 098- 199-30-15
МТС 099-631-19-03
Вікторія Миколаївна
КС 098-039-86-76
МТС 050 665-95-25
Світлана Костянтинівна

Зворотній зв'язок

Наші партнери

Статистика

Каталог

Дитячий одяг від торгової марки Аліса

Каталог дитячого одягу:
дитячі шорти, дитячі бриджі, дитячі кофти, дитячі сукні,
дитячі гольфи, дитячі блузки, дитячі джемпери, дитячі футболки.

Шорти

Шорти - це різновид коротких штанів, що не доходять до колін. Шортики дуже люблять носити як хлопчики, так і дівчатка, особливо в жарку погоду. Дитячі шорти є універсальним одягом, з яким можна придумати будь-який наряд. Залежно від матеріалу, Ви можете придбати: шортики з куліру, шортики з попліну, шортики з інтерлоку.

Бриджі

Бриджі - схожі до шортів, тільки подовжені. Довжина бриджів може бути до коліна, або трохи його закривати.

Кофти

Кофта (трикотажна) - це сорочка з комірцем та застібкою знизу доверху спереду. Наявність застібки - відмітна ознака кофти. Кофточка є як повсякденним, так і святковим одягом.

Сукні

Сукня, сарафан, спідниця - верхній дитячий одяг, характерний для гардероба дівчинки. Сукня, сарафан і спідниця - це як повсякденний, так і святковий одяг.

Гольфи

Гольф - це светр з відворотом без блискавки і застібок. У холодну погоду гольфик просто незамінна річ в гардеробі дитини, так як він зберігає в теплі шию дитини і виключає необхідність зав'язувати шарфик. В залежності від сезону, Ви можете купити гольф з різних матеріалів: в холодну пору - гольф з футера (теплий матеріал), гольф з велюру, гольф з інтерлоку (демісезонні варіанти), гольф з стрейч-куліру (стильні - для дівчаток).

Блузки

Блузка - це кофточка для дівчинки, пошита з легкого матеріалу. Блузка застосовується в основному як святковий одяг, хоча завжди можна вибрати повсякденний варіант в залежність від фасону блузочки.

Джемпери

Джемпер - це светр з рукавами без коміра і без застібки (або з короткою застібкою в горловини). Джемпер може бути з інтерлоку, велюру чи куліру.

Футболки

Футболка - це свого роду сорочка з коротким або довгим рукавом і округлим вирізом на грудях. Футболка може бути елементом як нижнього так і верхнього одягу.